Darmowa dostawa od 800 zł

zamówienia od 800 zł realizujemy na nasz koszt

Odbierz 5% rabatu

na drugie zakupy

Odbierz 5% rabatu

na drugie zakupy

  • śruby, nakrętki, podkładki


Firma BERIZA to sklep internetowy specjalizujący się w zaopatrywaniu firm budowlanych oraz klientów indywidualnych w produkty i akcesoria dla budownictwa i majsterkowania.
Ponadto firma oferuje również wkrętaki, narzędzia magnetyczne, młotki, szczypce oraz narzędzia tnące i wkręty dla cieśli i stolarzy. Działalność rozpoczęła w 2015 roku jako projekt rodzinny. Właściciel jest oddany zapewnieniu każdemu klientowi doskonałej obsługi i wysokiej jakości produktów. Ciężko pracują, aby zdobyć zaufanie swoich klientów, dostarczając to, co obiecują w rozsądnym czasie.

Znajdziesz u nas różne średnice i długości śrub z pełnym i częściowym gwintem z łbem sześciokątnym, łbem walcowym, łbem stożkowym, łbem grzybkowym tzw. śruby zamkowe, śruby hakowe lub dwugwinty.

ŚRUBY z łbem sześciokątnym


Bez względu na zawiłość konstrukcji najważniejszym elementem, który scali cały projekt jest łącznik potocznie zwany - śrubą
Przy dobobrze odpowiedniej śruby która jest dedykowana do łączenia danej konstrukcji ważną rolę odgrywa Norma DIN jaką zostałą wykonana np: norma DIN931 inforumuje użytkownika, że śruba ma niepełny gwint i łeb sześciokątny na klucz. DIN933 zkolei informuje że śruba ma gwint na całości trzpienia i łeb sześciokątny na klucz. 

Dodatkową ważną informacją, którą powinniśmy umieścić w nazwie śruby lub opisie jest jej klasa wytrzymałości mechanicznej materiału z którego została wykonana 5.6 / 5.8 / 8.8 / 10.9 / 12.9. 


Wkręty do drewna

 

Wkręty z łbem stożkowym z nacięciem krzyżakowym Pozidrive do drewna i płyt wiórowych. Wkręty są hartowane i ocynkowane, dzięki czemu są odporne na warunki zewnętrzne.
Wiercenie w drewnie jest łatwiejsze dzięki woskowaniu.


  • Nakrętki

Nakrętka