• SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC

1032.14
1032.14
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD Courier 0
DPD courier download 30
The Availability Of 36 piece
The Weight Of The 2.5 kg

Phone order: 734200202

Leave your phone
Dane techniczne
Prędkość obr. na biegu jałowym 8500 obr./min
Średnica tarczy 125 mm
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Waga z akumulatorem (EPTA) 2,5 kg

Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC bez akumulatorów i ładowarki

Wyposażenie standardowe
OSŁONA TARCZY SZLIFIERSKIEJ 125mm123145-8
UCHWYT BOCZNY 158237-4
KOŁNIERZ MOCUJĄCY 224415-9
NAKRĘTKA KOŁNIERZA 224554-5
KLUCZ DO NAKRĘTKI KONTRUJĄCEJ 782423-1
WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 3821551-8
WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC 838175-3
TARCZA DO SZLIFOWANIA ZGRUBNEGO A-80656
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question