• STRUG ELEKTRYCZNY 1300W SZEROKOŚĆ STRUGANIA 110MM

554.42
554.42
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 25
DPD Courier 25
DPD courier download 30
The Availability Of 89 piece
The Weight Of The 6.45 kg

Phone order: 734200202

Leave your phone

Opis:

Specjalistyczny strug elektryczny GRAPHITE o dużej mocy 1300 W, przeznaczony do ciężkich prac ciesielskich i stolarskich. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym designem i ergonomicznym kształtem. Masywna aluminiowa stopa urządzenia nie ulega odkształceniom. Urządzenie pozwala na struganie drewna o stałej szerokości 110 mm i głębokości do 3,5 mm. Przy struganiu wgłębnym zakres głębokości wynosi od 0 do 14 mm. Na wałku struga znajdują się 2 noże - znacznie dłuższe od spotykanych w standardowych strugach.

Podczas pracy silnik urządzenia może wygenerować do 16000 obrotów głowicy na minutę. Strug pewnie leży w dłoni dzięki nakładkom antypoślizgowym na rękojeści głównej, rękojeści dodatkowej oraz pokrętle do regulacji głębokości strugania. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wysuwania "stopki parkującej" oraz blokadę przypadkowego włączenia. Wióry nigdy nie zalegają pod aluminiową stopą, ponieważ są automatycznie wyrzucane na prawą lub lewą stronę. Dzięki 3 rowkom w kształcie litery V możliwa jest także obróbka krawędzi. Istnieje możliwość samodzielnego ostrzenia ostrzy przez użytkownika.

W zestawie ze strugiem znajdują się: worek na pył, prowadnica równoległa oraz wspornik, prowadnica do strugania wgłębnego i przyrząd do ostrzenia noży. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

Dane techniczne:

- moc 1300W,

- głębokość strugania 0-3.5 mm,

- obroty 16000 min?1,

- szerokość strugania 110 mm,

- ilość noży 2 szt,

- struganie wgłębne 0-14 mm,

- wymiary urządzenia (LxH) 340 x 195 mm,

- masa 5 kg,

Zawartość zestawu:

- worek na pył,

- klucz płaski,

- prowadnica równoległa oraz wspornik,

- prowadnica do strugania wgłębnego,

- klucz nasadowy,

- przyrząd do ostrzenia noży,

- adapter do instalowania odciągu wiórów

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question