• ODKURZACZ BEZWORKOWY VCC701

507.22
507.22
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 25
DPD Courier 25
DPD courier download 30
The Availability Of 2 piece
The Weight Of The 6.1 kg

Phone order: 734200202

Leave your phone


DANE TECHNICZNE:

Pojemności zbiornika na kurz: 2 l
Zwijacz przewodu, przewód 5 m
Regulacja mocy ssania w uchwycie
Filtr HEPA H13
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Poziomy i pionowy system parkowania
Głośność: poniżej 73 dB
Akcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka „pędzel", ssawka szczelinowa, metalowa rura teleskopowa
Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 800 W
Wymiary: 38,3 x 28,5 x 27,5cm
Waga: 5,1 kg


Odkurzacz bezworkowy VCC701
Utrzymaj porządek w swoim domu!


Model VCC701 wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Skutecznie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

Doskonałą wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów.

Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno dostępne miejsca np. powierzchnię pod sufitem.

W zestawie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, szeroka ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa przeznaczona do odkurzania wąskich przestrzeni, np. między meblami, a także ssawka „pędzel" , dzięki której bez problemu odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te elementy sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, szybkie, a przede wszystkim dokładne.


**
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question