• NAWILŻACZ POWIETRZA 105W

628.33
628.33
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 25
DPD Courier 25
DPD courier download 30
The Availability Of 3 piece
The Weight Of The 2.3 kg

Phone order: 734200202

Leave your phone


Dane techniczne:

Wyświetlacz LED z panelem dotykowym
Filtracja powietrza przez filtr HEPA H13
Sterylizacja powietrza promieniami UV
Funkcja aromaterapii i jonizacji
Pilot zdalnego sterowania
Funkcja utrzymywania stałej wilgotności Humidistat w zakresie 40-80%
10-godzinny timer
Maksymalna wydajność nawilżania: > 400 ml/h
Filtr żywiczny zmniejszający twardość wody
Bardzo cicha praca (głośność poniżej 35 dB)
Funkcja termometru
Pojemność zbiornika na wodę: 5 l
Tryb pracy nocnej, podświetlanie LED
Wytrzymały przetwornik ze szkliwionej ceramiki
Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 105


Zbyt suche powietrze w domu nie sprzyja naszemu zdrowiu. Powoduje podrażnienie skóry, wysusza śluzówkę nosa, gardła i oczu, ma także niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie. By uniknąć tych kłopotów, wystarczy zapewnić w pomieszczeniu odpowiedni poziom wilgotności.

Zalecany poziom nawilżenia powietrza, którym oddychamy, waha się w przedziale od 40% do 60%. W tym zakresie prawdopodobieństwo pojawiania się problemów zdrowotnych nasilanych przez suche powietrze jest zminimalizowany. Niestety okres jesienno-zimowy, w którym uruchomione zostaje ogrzewanie sprawia, że wilgotność powietrza w mieszkaniach może zmniejszyć się nawet o połowę.

AHS802 to najnowszy model nawilżacza powietrza marki Blaupunkt, który umożliwia stałe utrzymywanie optymalnej wilgotności powietrza, oczyszczając je jednocześnie z zanieczyszczeń, co w znaczący sposób poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Cechuje się przy tym doskonałą wydajnością nawilżania na poziomie 400 ml/h.

Humidistat, w który wyposażono urządzenie, monitoruje wilgotność powietrza i utrzymuje jego stałe nawilżanie. Wystarczy wybrać wartość docelową poziomu wilgotności w zakresie od 40% do 80%, a nawilżacz będzie uruchamiał się i wyłączał oscylując wokół wybranej wartości. Można również wybrać tryb automatyczny, który będzie utrzymywać wilgotność w zakresie 55%-68%, dostosowując intensywność nawilżania do warunków otoczenia.

Dzięki wbudowanemu timerowi można ustawić czas pracy od 1 do 10 godzin, po którym urządzenia się wyłączy. Zadzieje się tak również w przypadku, gdy zbiornik na wodę będzie pusty, dzięki czemu nawilżacznie będzie pracował na sucho i nie ulegnie awarii.

Model AHS802wyposażony został również w funkcję termometru, która informuje użytkownika o temperaturze panującej w pomieszczeniu, a także w „gorącą mgiełkę", która po wciśnięciu odpowiedniego przycisku powoduje uruchomienie grzałki podgrzewającej mgiełkę wodną.

Dzięki wykorzystaniu filtra HEPA H13, który zatrzymuje aż 99,95% zanieczyszczeń i pyłów PM 2,5 i PM 10, model ten jest doskonałą propozycją dla alergików i osób z problemami układu oddechowego. Oprócz filtra, w środku urządzenia, znajduje się również lampa UV naświetlająca powietrze i eliminująca zarodniki grzybów, wirusów i innych mikroorganizmów, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Jonizator, to kolejna funkcja, na którą warto zwrócić uwagę. Wszystkie urządzenia elektroniczne, które mamy w mieszkaniach czy biurach emitują do powietrza niekorzystne dla naszego organizmu jony dodatnie. Jonizator w nawilżaczu AHS802 uzupełnia niedobór jonów ujemnych w powietrzu, przez co sprawia, że powietrze staje się rześkie i świeże. Dzięki zwiększeniu ilości jonów ujemnych w powietrzu, niwelowane są również nieprzyjemne zapachy.

Nie zapominajmy przy tym o możliwościach aromaterapeutycznych, jakie posiada model AHS802. Dzięki dedykowanej przystawce, użytkownik może cieszyć się wybranym przez siebie zapachem, który ukoi zmysły, pobudzi i poprawi samopoczucie.

Duży wyświetlacz LED, umieszczony na przednim panelu urządzenia, prezentuje wilgotność względną powietrza, aktualną temperaturę otoczenia i pozostałą ilość czasu do wyłączenia nawilżacza, a także wszystkie aktywne funkcje. Pod wyświetlaczem umieszczony jest intuicyjnypanel dotykowy służący do sterowania nawilżaczem, dzięki któremu każdy użytkownik łatwo i intuicyjnie zaprogramuje swoje urządzenie. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu nie ma konieczności podchodzenia do nawilżacza w celu zmiany ustawień.

Dzięki możliwości wyłączenia wyświetlacza oraz dźwięków towarzyszących naciśnięciu przycisków funkcyjnych, z modelu AHS802 można korzystać również w nocy. Cicha praca nawilżacza, którego głośnośćnie przekracza 35 dB, gwarantuje zdrowy i spokojny sen domowników, w najbardziej komfortowych warunkach.

W celu zmniejszenia twardości wody, nawilżacz AHS802 wykorzystuje filtr żywiczny. Dzięki temu zabiegowi, użytkownik nie musi się martwić o osady wapienne na podłodze i meblach w bezpośrednim sąsiedztwie nawilżacza.

**
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question