• NAWILŻACZ POWIETRZA 105W Z DODATKOWYM ZESTAWEM FILTRÓW WODY

No goods
662.25
662.25
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 25
DPD Courier 25
DPD courier download 30
The Availability Of 0 piece
The Weight Of The 2.3 kg
Leave your phone


Dane techniczne:

Wyświetlacz LED z panelem dotykowym
Filtracja powietrza przez filtr HEPA H13
Sterylizacja powietrza promieniami UV
Funkcja aromaterapii i jonizacji
Pilot zdalnego sterowania
Funkcja utrzymywania stałej wilgotności Humidistat w zakresie 40-80%
10-godzinny timer
Maksymalna wydajność nawilżania: > 400 ml/h
Filtr żywiczny zmniejszający twardość wody
Bardzo cicha praca (głośność poniżej 35 dB)
Funkcja termometru
Pojemność zbiornika na wodę: 5 l
Tryb pracy nocnej, podświetlanie LED
Wytrzymały przetwornik ze szkliwionej ceramiki
Dodatkowy zestaw filtrów wody i powietrza
Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 105 W


Zalecany poziom nawilżenia powietrza, którym oddychamy, waha się w przedziale od 40% do 60%. W tym zakresie prawdopodobieństwo pojawiania się problemów zdrowotnych nasilanych przez suche powietrze jest zminimalizowany. Niestety okres jesienno-zimowy, w którym uruchomione zostaje ogrzewanie sprawia, żewilgotność powietrza w mieszkaniach może zmniejszyć się nawet o połowę.

AHS803 to najnowszy model nawilżacza powietrza marki Blaupunkt, który umożliwia stałe utrzymywanie optymalnej wilgotności powietrza, oczyszczając je jednocześnie z zanieczyszczeń, co w znaczący sposób poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Cechuje się przy tym doskonałą wydajnością nawilżania na poziomie 400 ml/h.

Humidistat, w który wyposażono urządzenie,monitoruje wilgotność powietrza i utrzymuje jego stałe nawilżanie. Wystarczy wybrać wartość docelową poziomu wilgotności w zakresie od 40% do 80%, a nawilżacz będzie uruchamiał się i wyłączał oscylując wokół wybranej wartości. Można również wybrać tryb automatyczny, który będzie utrzymywać wilgotność w zakresie 55%-68%, dostosowując intensywność nawilżania do warunków otoczenia.

Dziękiwbudowanemu timerowi można ustawić czas pracy od 1 do 10 godzin, po którym urządzenia się wyłączy. Zadzieje się tak również w przypadku, gdy zbiornik na wodę będzie pusty, dzięki czemu nawilżacznie będzie pracował na sucho i nie ulegnie awarii.

Model AHS803 wyposażony został równieżw funkcję termometru, która informuje użytkownika o temperaturze panującej w pomieszczeniu, a także w „gorącą mgiełkę", która po wciśnięciu odpowiedniego przycisku powoduje uruchomienie grzałki podgrzewającej mgiełkę wodną.

Dzięki wykorzystaniu filtra HEPA H13, który zatrzymuje aż99,95% zanieczyszczeń i pyłów PM 2,5 i PM 10, model ten jest doskonałą propozycją dla alergików i osób z problemami układu oddechowego. Oprócz filtra, w środku urządzenia, znajduje się równieżlampa UV naświetlająca powietrze i eliminująca zarodniki grzybów, wirusów i innych mikroorganizmów, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Jonizator, to kolejna funkcja, na którą warto zwrócić uwagę. Wszystkie urządzenia elektroniczne, które mamy w mieszkaniach czy biurach emitują do powietrza niekorzystne dla naszego organizmu jony dodatnie. Jonizator w nawilżaczu AHS803 uzupełnia niedobór jonów ujemnych w powietrzu, przez co sprawia, że powietrze staje się rześkie i świeże. Ogranicza jednocześnie liczbę pyłków roślinnych, bakterii i roztoczy, dzięki czemu powietrze jest zdrowsze, zwłaszcza dla alergików. Dzięki zwiększeniu ilości jonów ujemnych w powietrzu,niwelowane są również nieprzyjemne zapachy.

Nie zapominajmy przy tym omożliwościach aromaterapeutycznych, jakie posiada model AHS803. Dzięki dedykowanej przystawce, użytkownik może cieszyć się wybranym przez siebie zapachem, który ukoi zmysły, pobudzi i poprawi samopoczucie.

Duży wyświetlacz LED, umieszczony na przednim panelu urządzenia, prezentuje wilgotność względną powietrza, aktualną temperaturę otoczenia i pozostałą ilość czasu do wyłączenia nawilżacza, a także wszystkie aktywne funkcje. Pod wyświetlaczem umieszczony jest intuicyjny panel dotykowy służący do sterowania nawilżaczem, dzięki któremu każdy użytkownik łatwo i intuicyjnie zaprogramuje swoje urządzenie. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu nie ma konieczności podchodzenia do nawilżacza w celu zmiany ustawień.

Dzięki możliwości wyłączenia wyświetlacza oraz dźwięków towarzyszących naciśnięciu przycisków funkcyjnych, z modelu AHS803można korzystać również w nocy. Cicha praca nawilżacza, któregogłośność nie przekracza 35 dB, gwarantuje zdrowy i spokojny sen domowników, w najbardziej komfortowych warunkach.

W celu zmniejszenia twardości wody, nawilżacz AHS803 wykorzystujefiltr żywiczny. Dzięki temu zabiegowi, użytkownik nie musi się martwić o osady wapienne na podłodze i meblach w bezpośrednim sąsiedztwie nawilżacza. Zbiornik na wodę o pojemności 5 l gwarantuje długi czas pracy urządzenia po jednorazowym napełnieniu.

**
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question