• MIKROWIEŻA Z BLUETOOTH, ODTWARZACZEM CD/USB I RADIEM FM

629.94
629.94
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 25
DPD Courier 25
DPD courier download 30
The Availability Of 4 piece
The Weight Of The 3.6 kg

Phone order: 734200202

Leave your phone


Dane techniczne:

Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3/WMA
Obsługa formatów CD/-R/-RW/MP3/WMA
Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów i tabletów
Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacji
Wejście USB do odtwarzania muzyki
Moc maksymalna: 120 W (2 x 60 W)
Moc wyjściowa: 40 W RMS (2 x 20 W)
Equalizer Rock/Pop/Class/Jazz/Normal Zegar z alarmem
Wyświetlacz LED
Wejście AUX Wyjście RCA
Pilot zdalnego sterowania
Zasilanie sieciowe: AC 110-240V~50/60Hz
Wymiary urządzenia: 400 (szer.) x 127 (wys.) x 217 (gł.) mm
Waga: 3,6 kg


Model MS20BK wyposażony jest wodtwarzacz do odtwarzania klasycznych płyt CD, który poza tradycyjnym formatem CD-Audio, umożliwia odtwarzanie plików MP3 z ulubionymi utworami. Wbudowany moduł Bluetooth, który obsługuje bezprzewodową transmisję plików muzycznych zawartych w kompatybilnych urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety, umożliwia odtwarzanie wybranych piosenek zapisanych na powyższych urządzeniach. Użytkownik ma również do dyspozycji wbudowany tuner obsługujący częstotliwości FM i mający możliwość wprowadzenia do pamięci aż 40 ulubionych stacji radiowych.

Wbudowane gniazdo USB pozwala na podłączenie wszelkich kompatybilnych przenośnych nośników USB i odtwarzanie z nich plików muzycznych zapisanych w formacie MP3. Wejście AUX pozwala zaś na przewodowe podłączenie wszelkich innych urządzeń, które posiadają wyjście sygnału audio.

Na wyświetlaczu LED dostępny jest zegar z funkcją alarmu, dzięki czemu mikrowieżę można zaprogramować tak, aby włączała się automatycznie o wcześniej ustalonej godzinie.

Urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz o mocy 40 W RMS oraz regulację wysokich i niskich tonów, co oferuje bardzo dobre brzmienie. W celu dopasowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału dostępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami typu POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC, NORMAL. Funkcja LOUDNESS, która podnosi poziom wysokich i niskich tonów, pozwala natomiast zwiększyć ogólną dynamikę dźwięku.

Do modelu MS20BT dołączony jest również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwa jest pełna obsługa wszystkich dostępnych funkcji, co dopełnia komfortu obsługi.

**
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question