• MIKROWIEŻA Z BLUETOOTH I ODTWARZACZEM CD/USB MS45BT

No goods
807.62
807.62
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 piece
The Weight Of The 6 kg
Leave your phone


Dane techniczne:

Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 (ID3 tag)
Obsługa formatów CD/-R/-RW/MP3/WMA
Bluetooth do odtwarzania muzyki ze smartfonów i tabletów
Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 50 stacji
Funkcja RDS
Wejście USB od odtwarzania muzyki
Zegar z alarmem
Moc maksymalna: 300 W (2 x 150 W)
Moc wyjściowa: 100 W RMS (2 x 50 W)
Equalizer
Wyświetlacz LED
Wejście AUX
Pilot zdalnego sterowania
Zasilanie sieciowe: AC 230 V ~ 50 Hz
Zgodność z ERP 2
Wymiary głośników: 134 (szer.) x 203 (wys.) x 220 (gł.) mm
Wymiary urządzenia: 200 (szer.) x 130 (wys.) x 230 (gł.)mm
Waga: 5,8 kg


Model MS45BT wyposażono w odtwarzacz CD z odczytem zarówno tradycyjnych plików audio, jak i plików MP3 (ID3 tag) i WMA, nagranych na płytach pojedynczego lub wielokrotnego zapisu (CR-R/CD-RW). Posiada on także funkcję Bluetooth, dzięki której możliwe jest odtwarzanie plików dźwiękowych zapisanych w pamięci wszelkich mobilnych urządzeń tj. smartfonów czy tabletów. Wbudowany tuner z cyfrową syntezą PLL umożliwia wprowadzenie do pamięci 50 stacji radiowych, dzięki czemu wystarczy raz ustawić ulubioną częstotliwość, by nie wyszukiwać jej za każdym razem po uruchomieniu radia.

Urządzeniem wygodnie można sterować zarówno bezpośrednio z panelu wieży, jak i za pomocądołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania.

Mikrowieża MS45BT ma wbudowany equalizer z pięcioma zaprogramowanymi ustawieniami dźwięku - Flat, Classic, Pop, Rock, Jazz, dzięki któremu użytkownik dopasuje brzmienia ulubionych utworów do swoich preferencji muzycznych.

MS45BT swoje doskonałe brzmienie zawdzięcza niezwykle wydajnemu wzmacniaczowi, który generuje aż 300 W mocy maksymalnej. Moc wyjściowa wynosi natomiast 50 W RMS na kanał.

Drewniane obudowy głośników, wykończone jasną okleiną, mogą być aplikowane zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, tworząc z jednostką centralną jedną całość. Wbudowane przetworniki zostały zabezpieczone tradycyjnymi, tekstylnymi maskownicami.

Jasny, kremowy kolor frontu wieży oraz maskownic głośników, w połączeniu z korpusami wykonanymi z materiału imitującego naturalne drewno, tworzą eleganckie zestawienie, które doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Tuner posiada również funkcję RDS, dzięki której na wyświetlaczu pojawiają się dodatkowe informacje przesyłane przez nadawców radiowych, może to być nazwa stacji, tytuł aktualnie transmitowanego utworu lub audycji, a także aktualne godzina.

Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LED, na którym prezentowane są funkcje, z których użytkownik aktualnie korzysta. Dostępny jest również zegar z funkcją alarmu, dzięki czemu mikrowieżę można zaprogramować tak, aby włączała się o wcześniej ustalonej godzinie.Funkcja wyłącznika czasowego pozwala natomiast automatycznie wyłączyć urządzenie po upływie wcześniej wybranego zakresu czasu. Zegar możemy nastawiać manualnie lub ustawić tryb automatycznej synchronizacji z sygnałem czasu przesyłanym za pomocą funkcji RDS.

Poniżej wyświetlacza umieszczone zostały przyciski funkcyjne oraz duże pokrętło do regulacji głośności. Pod nimi zlokalizowany jest port USB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie różnego rodzaju pamięci USB i odtwarzanie utworów zapisanych w własnej bibliotece muzycznej. Tuż obok niego znajduje się wejście AUX, przeznaczone do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku np. laptopa czy odtwarzacza MP3 z własną playlistą.

**
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question