• MIKROWIEŻA BLUETOOTH CD/ MP3/ USB/ AUX

547.81
547.81
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 25
DPD Courier 25
DPD courier download 30
The Availability Of 11 piece
The Weight Of The 1.85 kg

Phone order: 734200202

Leave your phone


Dane techniczne:

Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3
Obsługa formatów CD/-R/-RW/MP3
Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów i tabletów
Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 30 stacji
Wejście USB od odtwarzania muzyki
Moc maksymalna: 30 W (2 x 15 W)
Moc wyjściowa: 10 W RMS (2 x 5 W)
Regulacja niskich i wysokich tonów
Niebieski wyświetlacz LED
Wejście AUX
Pilot zdalnego sterowania
Zasilanie sieciowe: AC 230 V ~ 50 Hz
Zgodność z ERP 2 dla wyższej wydajności energetycznej
Wymiary urządzenia: 170 (szer.) x 140 (wys.) x 220 (gł.) mm
Wymiary głośników: 145 (szer.) x 220 (wys.) x 177 (gł.) mm
Waga: 1,85 kgUrządzenie wyposażone jest w napęd umożliwiający odtwarzanie płyt CD zarówno z tradycyjnymi plikami audio, jak również plikami MP3 nagranymi na płytach pojedynczego i wielokrotnego zapisu (CR-R/CD-RW).

Mikrowieża wyposażona jest również w moduł Bluetooth, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików dźwiękowych zapisanych w pamięci wszelkich mobilnych urządzeń takich jak smartfony, tablety czy laptopy, co daje możliwość wprowadzenia tanecznej atmosfery przy ulubionych rytmach.
Do dyspozycji użytkownika dostępny jest również tuner z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci 30 ulubionych stacji radiowych.
Odpowiedni odbiór fal radiowych realizowany jest za pomocą wbudowanej, przewodowej anteny umieszczonej w tylnej części mikrowieży.

Dzięki funkcji szybkiego wyszukiwania stacji radiowych możliwy jest bezpośredni wybór częstotliwości ulubionej stacji radiowej za pomocą klawiatury numerycznej na pilocie zdalnego sterowania.

W przedniej części urządzenia zlokalizowany jestport USB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie różnego rodzaju pamięci USB i odtwarzanie zapisanych plików muzycznych w osobistej bibliotece muzycznej.
Obok złącza USB dostępne jest gniazdoAUX minijack, które może obsługiwać wszelkie przenośne odtwarzacze plików audio oraz inne źródła dźwięku, tak więc użytkownik może posłuchać swoich ulubionych wykonawców zawsze wtedy kiedy ma na to chęć.

Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza wynosi 5 W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 30 W.
W celu dopasowania profilu brzmienia do własnych preferencji MS12BT posiada regulację wysokich i niskich tonów.

Do zestawu dołączone są głośniki z membranami wykonanymi z celulozy, co w połączeniu z drewnianą obudową typu bass reflex zapewnia bardzo przyjemne, ciepłe brzmienie.

Estetycznie wykonane maskownice głośników oraz korpus z wysokiej jakości materiałów łatwo wpasują się w każdą przestrzeń - zarówno biurową, jak i domową.
Niebieski wyświetlacz LED oraz pilot zdalnego sterowania obsługujący wszystkie funkcje urządzenia, zdecydowanie ułatwiają codzienne użytkowanie.


**
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question